Hizmetlerimiz

SteelData, Türkiye’nin en kapsamlı online çelik veri bankasıdır. Kullanıcılarına, doğru sektörel verilere, hızlı ve konforlu erişim sunmaktadır. SteelData ile ihtiyaç duyduğunuz tüm veriler istediğiniz her an sizinle. Enerjinizi ve zamanınızı veri aramak ve toplamak için harcamayın,  SteelData ile, verileri kullanarak daha katma değerli çalışmalar ve planlamalar yapmaya, stratejiler üretmeye, asıl işinize odaklanın...

 

ABONELİK HİZMETLERİ
Çelik sektörü ve ürünlerinde veri ihtiyacınızda tek ve komple çözüm.

 

online report ile ilgili görsel sonucu

DATA CLUB

SteelData, çelik ürünleri ve hammaddelerinin ticaretine ilişkin ihtiyaç duydunuz verilere hızlıca ulaşmanıza, saniyeler içerisinde kişiselleştirilmiş (size özel) raporlarla talep ettiğiniz verilere erişmenize imkan sağlar. SteelData çelik sektörü ve ürünlere ilişkin verilere ulaşmanın, en basit ve hızlı yoludur. Veri aramakla ve bulduğunuz küçük verileri bir araya getirmekle zamanınızı harcamayın. SteelData ile verileri raporlamak çok kolay ve konforlu.

statistics ile ilgili görsel sonucu

DATA CLUB +

Türkiye’nin güncel çelik verilerine, aylık, dönemlik, yıllık olarak ve dünya çelik verilerine yıllık olarak ulaşabilirsiniz. Bu bölümde 1000’den fazla veri serisi yer almaktadır.

files ile ilgili görsel sonucu

FILES CLUB

Bu bölümde Türkiye ve dünya çelik sektörüne ilişkin önemli istatistik verileri, veri kitapçıklarını indirebilirisiniz.

TOPLANTI & KONFERANS
Türkiye’deki ve yurtdışındaki sektör oyuncularını, sektörün girdi tedarik ettiği ve ürün temin ettiği sanayi kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getiren benzersiz fırsatlar sunan konferans ve etkinlikler, bilgi değişimi, iletişim ve yeniş iş bağlantıları konusunda benzersiz fırsatlar sunmaktadır.

conference ile ilgili görsel sonucuDANIŞMANLIK & TEMSİLCİLİK

Türkiye piyasası ile ilgili ihtiyaç duyulan bilgi, belge ve uygulamaları sizin adınıza araştırıyor ve yorumluyoruz. Çelik sektörü ve ürünleri ile ilgili her türlü konuda sizlere kapsamlı çözümler üretiyoruz.

Türkiye piyasasında hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmak için deneyimli bir ortak yada temsilci mi arıyorsunuz? 15 yıllık deneyimi ile ekibimiz sizi her anlamda temsil etmeye ve/veya hizmetlerinizi Türkiye piyasasında tanıtmaya hazırdır. Türkiye’ye gelmeden Türkiye’deki ofisiniz gibi hareket ediyoruz.

consultancy ile ilgili görsel sonucu