HİZMETLERİMİZ

SteelData, Türkiye’nin en kapsamlı online çelik veri bankasıdır. Kullanıcılarına, her an veri sorgulaması yapabilme ve 1000’den fazla hazır veri serisine 7/24 ulaşma imkânı sunulmaktadır. SteelData ile ihtiyaç duyduğunuz tüm veriler istediğiniz her an, saniyeler içerisinde sizinle olacak. Veri aramak için zamanınızı harcamayın, SteelData veri ihtiyaçlarınız için komple bir çözümdür. Bu konforu siz de test edin.


ABONELİK HİZMETLERİ
Çelik sektörü ve ürünlerinde veri ihtiyacınızda tek ve komple çözüm.


online report ile ilgili görsel sonucu

DATA CLUB

SteelData, çelik ürünleri ve hammaddelerinde gerçek zamanlı veri ihracat ve ithalat veri sorgulamaları yapmanıza, saniyeler içerisinde kişiselleştirilmiş (size özel) raporlarla talep ettiğiniz verilere ulaşmanıza imkan sağlar. SteelData çelik sektörü ve ürünlere ilişkin verilere ulaşmanın, en basit ve hızlı yoludur. Veri aramakla ve bulduğunuz küçük verileri bir araya getirmekle zamanınızı harcamayın. Bizimle basitçe gelin alın, ne zaman ve nerede isterseniz. Dış ticaret verilerine ulaşmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

statistics ile ilgili görsel sonucu

DATA CLUB +

Türkiye’nin güncel çelik verilerine, aylık, dönemlik, yıllık olarak ve dünya çelik verilerine yıllık olarak ulaşabilirsiniz. Bu bölümde 1000’den fazla veri serisi yer almaktadır.

files ile ilgili görsel sonucu

FILES CLUB

Bu bölümde Türkiye ve dünya çelik sektörüne ilişkin önemli istatistik verileri, veri kitapçıklarını indirebilirisiniz.

TOPLANTI & KONFERANS
Türkiye’deki ve yurtdışındaki sektör oyuncularını, sektörün girdi tedarik ettiği ve ürün temin ettiği sanayi kuruluşlarının temsilcilerini bir araya getiren benzersiz fırsatlar sunan konferans ve etkinlikler, bilgi değişimi, iletişim ve yeniş iş bağlantıları konusunda benzersiz fırsatlar sunmaktadır.

conference ile ilgili görsel sonucuDANIŞMANLIK & TEMSİLCİLİK

Türkiye piyasası ile ilgili ihtiyaç duyulan bilgi, belge ve uygulamaları sizin adınıza araştırıyor ve yorumluyoruz. Çelik sektörü ve ürünleri ile ilgili her türlü konuda sizlere kapsamlı çözümler üretiyoruz.

Türkiye piyasasında hizmetlerinizi veya ürünlerinizi tanıtmak için deneyimli bir ortak yada temsilci mi arıyorsunuz? 15 yıllık deneyimi ile ekibimiz sizi her anlamda temsil etmeye ve/veya hizmetlerinizi Türkiye piyasasında tanıtmaya hazırdır. Türkiye’ye gelmeden Türkiye’deki ofisiniz gibi hareket ediyoruz.

consultancy ile ilgili görsel sonucu